Hakkımızda

2002 yılında temelleri atılan Diapump Pompa ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti., kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zaman içerisinde endüstriyel sektörün öncü firması olmuştur. Yüzde yüz yerli üretim ilkesini benimseyerek yola çıkan Diapump Pompa İstanbul’da 3300 m² kapalı alana sahip olan fabrikasında ana kalemi olan Hava Diyaframlı Pompaların üretimini yaparken, aynı zamanda diğer endüstriyel ürünlerin üretimi ve distribütörlüklerine de ev sahipliği yapmaktadır.

Diapump Pompa üretici kimliğinin yanı sıra, deneyimli mühendis ve tekniker kadrosu ile endüstriyel bilgi birikimini; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sadece satış anlamında değil müşterilerine her konuda destek ve bilgi vermek amacıyla kullanmaktadır. Bu bilgi birikimini sektöründe uzman kadrosu ve küçüğünden büyüğüne kadar referans gösterebileceği müşterilerinden almaktadır. Kurulduğu günden bu yana devamlı gelişen teknolojisi ile ISO 9001, CE, EAC ve ATEX gibi sertifikalarına sahip olan Diapump, Türkiye’de bayi ve satıcılarıyla kanıtladığı kalitesini tüm Dünya’da verdiği distribütörlüklerle tescillemiştir.

Diapump Pompa üretimini yapmış olduğu Diyaframlı Pompa, Plastik Asit Pompası ve Difüzör’ün dışında distribütörlüğü yaptığı Blower, Vakum Pompası, Dişli ve Loblu Pompalar, Dalgıç Pompalar, Dozaj Pompaları ve Santrifüj Pompaların satışını, yedek parçasını ve teknik servis hizmetini de vermektedir. Ürünlerimizde; 316 Paslanmaz, Alüminyum, Döküm, Poliproplene, PVDF, Teflon Vb.. gibi farklı materyalleri kullanabiliyor olmamız, zor ve farklı sektörlere bulduğumuz çözümleri de beraberinde getirmektedir.

DIAPUMP E-Bülten

Diapump e-bültene abone olarak kampanyalar ve haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.