Blower

Tek Kademeli Blowerlar

Diapump Tek Kademeli Blowerlar

Blower kanatları pompa gövdesine ve birbirlerine temas etmeden çalışmaktadır. Bu nedenle kanatların yağlanmasına gerek yoktur. Sistemin sadece hava veya gazla çalışması ortamın temiz kalmasını sağlamaktadır. Dolayısı ile temiz bir gaz akışı gerektiren, kimyasal uygulamalarda, kültür balıkçılığında, pnömatik taşıma uygulamalarında, madencilik ve arıtma sektörlerinde blower büyük avantaj sağlar. Tek kademeli blowerlar 55-1370 m3/h debi ve 0-460 mbar basınç aralığında çeşitlilik göstermektedirler.

DEVAMI

Çift Kademeli Blowerlar

Diapump Çift Kademeli Blowerlar

Blower kanatları pompa gövdesine ve birbirlerine temas etmeden çalışmaktadır. Bu nedenle kanatların yağlanmasına gerek yoktur. Sistemin sadece hava veya gazla çalışması ortamın temiz kalmasını sağlamaktadır. Dolayısı ile temiz bir gaz akışı gerektiren, kimyasal uygulamalarda, kültür balıkçılığında, pnömatik taşıma uygulamalarında, madencilik ve arıtma sektörlerinde blower büyük avantaj sağlar. Çift kademeli blowerlar 85-900 m3/h debi ve 0-670 mbar basınç aralığında çeşitlilik göstermektedirler.

DEVAMI

9'' Difüzör

Diapump 9'' Difüzör

Oksijen transfer verimi yüksek, montaj maliyeti düşük, entegre çekvalfli ve yüksek sıcaklığa, çeşitli kimyasallara ve UV ışınlarına karşı maksimum dayanıklılığa sahip cam takviyeli disk tipi difüzörler. 9'' ebatında ve 10m3/h hava debisine sahiptir. Gövde Polyproplene, diyaframlar EPDM malzemeden üretilmektedir.

DEVAMI

DIAPUMP E-Bülten

Diapump e-bültene abone olarak kampanyalar ve haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.